Domů » NOVINKY » Newsletter – leden, únor 2018

Newsletter – leden, únor 2018

Bře 1, 2018
Publikoval:
456 přečtení

Dobrý den, ahoj,

Vítejte u prvního týmového Newsletteru v roce 2018, ve kterém jsme shrnuli první dva měsíce tohoto roku…

LEDEN

V lednu jsme nikde nezávodili, což ovšem neznamená, že bychom lenili. Tradičně jsme pokračovali ve středečních kruháčích v tělocvičně pod vedením trenéra Honzy Novoty. Stejně tak náš dětský oddíl makal v tělocvičně i venku a to dokonce se zvýšenou četností, abychom nahradili několik termínů, které v únoru odpadnou kvůli lyžařským výcvikům.

V lednu jsme nelenili ani organizačně a konečně jsme zprovoznili tyto webové stránky, které teď budeme postupně plnit. 12. ledna se navíc uskutečnila členská schůze, kde jsme řešili organizační záležitosti na tento rok, domluvili některé společné akce, představili nové členy, sestavili objednávky nového týmového oblečení apod.

Na přelomu ledna a února nás opustil Honza Větrovský, který se tak rozhodl z důvodů nedostatku času na sport. Aktuální sestava se tedy ustálila na počtu 30 lidí a více o každém z nás se můžete dozvědět v sekci Členové.

ÚNOR

V únoru jsme pokračovali v duchu ledna, jen s tím rozdílem, že někteří z nás už začali závodit, což přineslo první pěkné výsledky díky Hance Cendelínové a Jendovi Schulhofovi. Hanka doběhla 6. ve své kategorii na závodě 360° Challenge a Jenda celkově vyhrál dlouhou trať na běžeckém závodě Turuj Brdy Winter Run. Více informací, včetně fotek, najdete v sekci Výsledky 2018.

Dvakrát jsme navštívili varnsdorfský bazén, kde jsme pod vedením trenérky Lucky Dospělové absolvovali kurzy techniky plavání jako další tréninkové alternativy.

Definitivně je také objednáno kompletně všechno týmové oblečení, které bude dodáno v průběhu března. Design zůstal stejný, ale byl aplikován na nové střihy a materiály. Nově nás budete potkávat v civilních softshellových bundách, ve „svítivých“ tréninkových bundách a běžce také v tílkách. Více o novém týmovém oblečení se již brzy dozvíte zde na webu.

Doufáme, že od března už bude přívětivější počasí pro najíždění kilometrů a tak bychom rádi obnovili společné najížděcí tréninky, které se budou konat každou sobotu a neděli, sraz je vždy v 10:00 před prodejnou The Biker´s Garden. Jste srdečně zváni…

Pavel Hobrlant, předseda oddílu, 1. 3. 2018

Newsletter – leden, únor 2018 – ke stažení zde

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *