Domů » NOVINKY » Newsletter – březen 2018

Newsletter – březen 2018

Dub 15, 2018
Publikoval:
372 přečtení

Dobrý den, ahoj,

Vítejte u dalšího čísla Newsletteru týmu KSM HRÁDEK, kterým Vám přiblížíme dění v týmu za měsíc březen…

Tento měsíc obvykle vrcholí příprava závodníků před prvními ostrými závody, které nastupují v dubnu a ani my nejsme výjimkou.
V nejstudenějším březnovém týdnu byl Jenda Schulhof na soustředění ve Slovinsku, kde trénoval s turnovskou partou orientačních běžců.
Petr Strnad zase s cestovkou našeho trenéra Honzy (Active Tour) najížděl kiláčky v Andalusii.
Dětský oddíl několikrát navštívil místní fit centrum, do kterého nám zdarma umožnil přístup jeho majitel pan Veroněk (Děkujeme!). Ve fitku děti dřely pod dohledem zkušených trenérek Lenky a Jany.
My ostatní jsme statečně drkotali zuby ve snaze přežít nejmrazivější období letošní zimy bez úhony a kdo neonemocněl, mohl už v druhé půlce měsíce rozumně najíždět objemy, i když bylo počasí stále vrtkavé…

Kromě poctivé přípravy se v březnu začalo i závodit. Nebylo toho sice moc, ale vidět jsme byli na Úpické desítce (běh, Petr Strnad), na exkluzivním sjezdovém závodě MuzeuMTB RACE (indoor downhill, Lukáš Bruder) a na náročném výběhu na horu Klíč, Klíčový běh (běh, Hanka Cendelínová a Štěpán Šedivý). Všechny výsledky najdete ve výsledkovém servisu v tomto newsletteru nebo na webu v sekci Výsledky 2018 (https://www.teamksmhradek.cz/category/vysledky/2018/).

Na konci března nám bylo dodáno týmové oblečení od našeho dvorního dodavatele, firmy Alisy. Oblečení představíme na prvních dubnových závodech a také nafotíme na společném týmovém focení, které je naplánováno na 15. 4. 2018.

Pavel Hobrlant, předseda oddílu, 4. dubna 2018

TEAM KSM HRÁDEK – Newsletter – březen 2018 – ke stažení zde

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *