Domů » NOVINKY » Newsletter – duben/květen 2018

Newsletter – duben/květen 2018

Čvn 19, 2018
Publikoval:
330 přečtení

Vítejte u dalšího čísla Newsletteru týmu KSM HRÁDEK. Měli jsme tolik aktivit, že jsme ani nestihli vydat samostatný dubnový newsletter, takže to je tentokráte rovnou za dva měsíce, duben a květen… 🙂

Jedná se o dva nejnaplněnější měsíce, co se závodů týče, takže to vezmeme zkrátka, o to více si ale můžete přečíst v sekci výsledky 2018.

Od velikonočního pondělí nastalo léto, bez nadsázky. Příchod teplého počasí byl tak náhlý a vytrvalý, že jsme v obou měsících zažívali krásné počasí, někdy dokonce až moc teplé. Bylo to znát i na účasti v závodech, která byla celkově vynikající a ani náš tým se nenechal zahanbit.

Ještě než jsme se ale rozutekli po závodech, střihli jsme si víkendové soustředění v Rovensku pod Troskami, kde jsme měli předem určený plán celého víkendu a až na nedělní odpoledne, kdy mohutně zapršelo, jsme ho celý dodrželi. Zaměřen byl hlavně na techniku jízdy na kole, částečně i objem na horském kole a zkrátka nepřišli ani běžci. Během soustředění se s námi oficiálně rozloučil Kryštof Prchlík, který udělal talentovky i přijímačky na sportovní gymnázium v Jablonci nad Nisou a byl přijat do týmu Kooperativy. S tímto odchodem jsme počítali, ale nepočítali jsme, že nabídka Kryštofovi přijde tak brzy, takže jsme z toho trochu smutní, ale zároveň jsme pyšní na to, že Kryštof dostal tuto šanci. My mu tímto přejeme hodně štěstí v jeho dalším působišti a těšíme se na další setkání na závodech, tentokrát už jako soupeři!

A teď už závody.  Jak si můžete přečíst níže, těch výsledků je strašně moc, takže nebudeme rozepisovat každý závod zvlášť, o všech si můžete přečíst, jak už jsme psali, v sekci Výsledky 2018.

Zmínit bychom ale rozhodně chtěli pódiová umístění, kterých jsme zaznamenali celkem 50 v samostatných závodech a jedno v celkovém pořadí seriálu. To získal Petr Strnad, když se umístil na třetím místě v seriálu časovek do vrchu Vrchařská liga 2018. Opět tu ale nebudeme vypisovat všechna pódiová umístění, ale zmíníme pouze první místa, která získali: Bláhová Pavla (2x), Cendelínová Hanka (1x), Hobrlantová Lucka (1x), Jarošová Jana (4x), Martincová Terka (5x), Schulhof Jenda (2x), Strnad Petr (1x), Tůmová Sofča (1x) a Vích Kuba (2x).

Zde je tabulkový přehled:

Duben Květen Celkem
Počet účastí 67 80 147
Cyklistické závody 34 50 84
Běžecké závody 33 30 63
Ženské účasti 26 26 52
Mužské účasti 41 54 95
První místa 13 6 19
Druhá místa 13 7 20
Třetí místa 7 4 11

V sobotu 26. května jsme pořádali již druhý ročník silničního cyklistického závodu, který se vydařil ještě více než ten první. Zaznamenali jsme o 39 závodníků více než v roce 2017 a veskrze pozitivní ohlasy na závod, jeho organizaci a zajištění. Samozřejmě jsme dostali i několik negativních ohlasů, za které jsme rádi a pokusíme se jejich příčiny do příštího roku odstranit. Velmi tímto děkujeme všem účastníkům a také všem sponzorům a partnerům závodu, bez kterých by závod nefungoval.
Více o závodu najdete zde: https://www.teamksmhradek.cz/zavody/okolo-80-dubu/

PDF verze newsletteru je stažení zde: TEAM KSM HRÁDEK – Newsletter – duben, květen 2018

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *