Čvn 19, 2018
Publikoval:
128 přečtení

Vítejte u dalšího čísla Newsletteru týmu KSM HRÁDEK. Měli jsme tolik aktivit, že jsme ani nestihli vydat samostatný dubnový newsletter, takže to je tentokráte rovnou za dva měsíce, duben a květen… 🙂

Jedná se o dva nejnaplněnější měsíce, co se závodů týče, takže to vezmeme zkrátka, o to více si ale můžete přečíst v sekci výsledky 2018.

Od velikonočního pondělí nastalo léto, bez nadsázky. Příchod teplého počasí byl tak náhlý a vytrvalý, že jsme v obou měsících zažívali krásné počasí, někdy dokonce až moc teplé. Bylo to znát i na účasti v závodech, která byla celkově vynikající a ani náš tým se nenechal zahanbit.

Ještě než jsme se ale rozutekli po závodech, střihli jsme si víkendové soustředění v Rovensku pod Troskami, kde jsme měli předem určený plán celého víkendu a až na nedělní odpoledne, kdy mohutně zapršelo, jsme ho celý dodrželi. Zaměřen byl hlavně na techniku jízdy na kole, částečně i objem na horském kole a zkrátka nepřišli ani běžci. Během soustředění se s námi oficiálně rozloučil Kryštof Prchlík, který udělal talentovky i přijímačky na sportovní gymnázium v Jablonci nad Nisou a byl přijat do týmu Kooperativy. S tímto odchodem jsme počítali, ale nepočítali jsme, že nabídka Kryštofovi přijde tak brzy, takže jsme z toho trochu smutní, ale zároveň jsme pyšní na to, že Kryštof dostal tuto šanci. My mu tímto přejeme hodně štěstí v jeho dalším působišti a těšíme se na další setkání na závodech, tentokrát už jako soupeři!

A teď už závody.  Jak si můžete přečíst níže, těch výsledků je strašně moc, takže nebudeme rozepisovat každý závod zvlášť, o všech si můžete přečíst, jak už jsme psali, v sekci Výsledky 2018.

Zmínit bychom ale rozhodně chtěli pódiová umístění, kterých jsme zaznamenali celkem 50 v samostatných závodech a jedno v celkovém pořadí seriálu. To získal Petr Strnad, když se umístil na třetím místě v seriálu časovek do vrchu Vrchařská liga 2018. Opět tu ale nebudeme vypisovat všechna pódiová umístění, ale zmíníme pouze první místa, která získali: Bláhová Pavla (2x), Cendelínová Hanka (1x), Hobrlantová Lucka (1x), Jarošová Jana (4x), Martincová Terka (5x), Schulhof Jenda (2x), Strnad Petr (1x), Tůmová Sofča (1x) a Vích Kuba (2x).