Domů » VÝSLEDKY » VÝSLEDKY 2018 » 6.6.2018, 5. závod Liberecké Pětky

6.6.2018, 5. závod Liberecké Pětky

Čvc 8, 2018
Publikoval:
213 přečtení

Další z řady závodů seriálu Liberecká Pětka byl pro náš tým přelomový. Na již pátém závodě 6. června členové našeho dětského oddílu poprvé porazili dospěláky!!! Při neúčasti Jany Jarošové byl tak Vašek Janeček jediným, kdo z dospěláků uhájil svou pozici před dětmi. Terezka s Kubou si podali naše dospělé závodnice Hanku s Luckou, i když nutno podotknout, že ani jedna z nich ten den nebyla úplně ve své kůži, ale na to se historie neptá a my jsme rádi, že „naše děti“ nejsou jen do počtu! 🙂

Hana Cendelínová – kat: 1. / 7, celk.: 15.
Lucie Hobrlantová – kat: 3. / 7, celk.: 17.
Václav Janeček – kat: 6. / 9, celk.: 8.
Tereza Martincová – kat: 1. / 3, celk.: 12.
Jakub Vích – kat: 2. / 2, celk.: 14.

Stránka seriálu: liberecka5.cz

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *