Domů » NOVINKY Z 80 DUBŮ » Vyhodnocení ankety z Okolo 80 dubů 2018

Vyhodnocení ankety z Okolo 80 dubů 2018

Čvc 19, 2018
Publikoval:
390 přečtení

Vyhodnotili jsme anketu, kterou jste měli možnost vyplnit v našem přihlašovacím systému. Ze 153 vás závodníků, kteří jste přijeli do cíle, vás tuto anketu vyplnilo 32 (cca 19%).
Dostali jsme spoustu kladných ohlasů, které ale tentokrát přejdeme a jen vám slíbíme, že se pokusíme udržet vysoký standard věcí, za které nás chválíte. Prioritou pro nás určitě zůstává bezpečnost a zajištění trati.
Velmi rádi jsme ale za vaše negativní připomínky. Díky nim se můžeme posouvat dál a dělat náš závod ještě lepším. Z ankety jsme vybrali ty, které vás nejvíce trápí a níže k nim najdete naše vyjádření…

Pomalá prezen(ta)ce
Souhlasíme. V příštím roce prezenci zorganizujeme jinak, rozdělíme ji na předem přihlášené a na přihlášené na místě, aby předem přihlášení nemuseli čekat tak dlouho. Pokusíme se také startovní balíčky připravit předem do obálek tak, jak tomu bylo v případě prvního ročníku. Letos to byla jednoznačně naše chyba!

Čekání na autobus před startem
Částečně došlo k nedorozumění, kdy jeden pořadatel uposlechl doslovně, že má zastavit vše, co by chtělo vjet na trať, druhý pořadatel měl hlásit průjezd autobusu, na který ale čekal marně. Než jsme toto vyřešili, trvalo to dost dlouho. Souhlasíme a v příštím roce lépe naplánujeme a lépe proškolíme dobrovolníky na trati.

Rozdělit startovní pole na 2 vlny, zamezit tak pádům a strkanicím
Nejsme toho úplně zastánci, mohli bychom tak některým jezdcům znemožnit jet v balíku, i když tam patří. Souhlasíme, že první kolo letošního ročníku bylo nebezpečné, ale první ročník byl bez problémů. Pády v úvodu závodu mohou nastat i při rozděleném startovním poli. Jako novinku zkusíme zařazení dobře ohodnocené rychlostní prémie v prvním kole při přejezdu mostu přes hlavní silnici kousek před Pekařkou. To by mohlo nadělit nebo alespoň natáhnout peloton před prvním průjezdem nebezpečným sjezdem pod Pekařkou.

Vyvěsit v prostoru cílové brány číslo aktuálního kola, zvonit do posledního kola
Souhlas. Od příštího ročníku toto zavedeme.

Zrušit kelímky na občerstvovačce a nahradit je bidony, vybranými např. od závodníků při prezenci
Tento problém jsme řešili již u prvního ročníku a upustili jsme od něj. Bidony vybrané od závodníků před startem bychom museli před použitím umýt, po závodě bychom je museli někde skladovat a celé je to logisticky velmi náročné. Zvažovali jsme dokonce i výrobu vlastních bidonů závodu, ale to je zase nákladné finančně. Pokud by se našel někdo, kdo by to zaplatil, rozhodně bychom se nebránili vlastním bidonům s logem závodu, rozdávaným na občerstvovačce. 🙂 Nicméně zkusíme v tomto směru něco vymyslet.

Dětské závody přesunout před hlavní závod, zkrátit dobu čekání závodníků z hlavního závodu na vyhlášení
Posunutí dětských závodů za hlavní závod se nám naopak líbí, čas celého závodního dne se zkrátil, na dětských závodech bylo více dospělých fanoušků a naopak děti závodníků, čekající na svůj závod fandili během hlavního závodu. Co se ale určitě pokusíme zkrátit je čas mezi hlavním závodem a vyhlášením, tam jsme měli rezervy, které se pokusíme odstranit, vyhlašování bude navazovat na dětský závod bez prodlevy.

Zajistit někoho, kdo bude jezdit za dětmi v dětském závodě
Těžko říct jestli je zrovna toto správné řešení. Při prvním ročníku jsme v dětském závodě měli, ale ten stejně nemohl kontrolovat celý závod. V příštím ročníku bychom ale mohli stáhnout pořadatele z trasy hlavního závodu a ty rozmístit na trasu dětského závodu, aby byli nadohled a mohli řešit případné problémy.

Jídlo a pití pro všechny, ne jen pro předem přihlášené
Zůstane i nadále. Jídlo pro závodníky se objednává předem, tudíž bude pouze pro předem přihlášené.

„Ujednotit pojmy a dojmy na stránkách jste měli napsáno ze jídlo je pro předem přihlášené. Což jsem udělal, dále tam bylo ze registrace je úplná po zaplacení, ale já jsem nechtěl zaplatit předem, takže jsem se dopředu přihlásil ale neregistroval se. Což jsou dva pojmy přihlášení a registrace. Takže pokud bych chtěl prudit mohl jsem po vás požadovat jídlo zdarma protože jsem měl e-mail o přihlášení a u jídla bylo napsáno, ze ho dostane každý predem přihlášený a ne registrovaný!“
Tuto připomínku jsme nechali v původním znění. Pokud budeme slovíčkařit, tak ano, tento závodník měl nárok na jídlo. Takže toto upravíme v propozicích na příští ročník. Bude tam uvedeno, že na jídlo má nárok každý závodník s dokončenou registrací do závodu. 
🙂 Jinak by ale stačilo přijít a zeptat se, jestli nějaká porce nezbyla a jistě by se něco našlo. Vše je o domluvě.

Vegetariánské jídlo na příští ročník
Vzhledem k faktu, že tento dotaz je poměrně častý a že se snažíme respektovat každého, kdo se (většinou s dobrým úmyslem) odhodlal nejíst maso, rozhodli jsme se, že vám vyjdeme vstříc a na příští ročník uděláme dvě varianty jednoho jídla. Masožroutskou i vegetariánskou! S největší pravděpodobností se vrátíme k těstovinám, ale to budeme řešit až před závodem.

Závod je příliš těžký, zmenšit počet kol
Závod je jaký je, kdo jej nedává ve stávající podobě, musí trénovat… 🙂

„Měli jste čipy a vyhlášení až po více než dvou hodinách po závodě je fakt bída. Navíc jste neměli ani připravený ceny dopředu což je taky ostuda, pořadatelů jako psů a všechno v podstatě dělal jeden člověk a na poslední chvíli. Takže spousta lidi odjelo.“
Připomínka opět v původním znění. Ano, je to tak, ve snaze lépe zajistit trať a připravit závod z hlediska bezpečnosti jsme i my měli priority a podle nich postupovali a je pravda, že na některé méně prioritní úkoly se nedostalo a toto byl jeden z nich. V příštím roce se lépe připravíme.

To je asi vše. Za všechno, co vám během závodu bylo nepříjemné, se tímto omlouváme a slibujeme, že uděláme maximum pro to, aby příští ročník byl co nejvíce dle vašich představ. Termín dalšího ročníku zveřejníme již brzy…

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *