Domů » NOVINKY » Newsletter – červen 2018

Newsletter – červen 2018

Čvc 23, 2018
Publikoval:
274 přečtení

Dobrý den, ahoj,

Další Newsletter je na světě opět se zpožděním, zato ale s tradičně dobrými zprávami… 🙂

V červnu pomalu ustávají aktivity jednotlivých členů, je to tak každoročně a ani tento rok není výjimkou. Než se ale plně přepneme do letního, řekněme odpočinkového, režimu, je třeba absolvovat vrchol sezóny, kterým je, pro mnoho z nás, kultovní Malevil Cup.

Na Malevilu jsme měli tentokrát šestnáctinásobnou účast, z toho byly dvě dvojice na dlouhé, stokilometrové trati. Nebyli jsme jen do počtu, bednu jen těsně minula naše děvčata – Terka Martincová (5. v kat.), Hanka Cendelínová (4. v kat.) a Jana Jarošová (5. v kat.). Ostatní také nejeli špatně, někomu se dařilo líp, někomu hůř. Jediný, kdo nedokončil, kvůli technickým problémům se svým strojem, byl Ječmen, který byl nucen zabalit na 70. kilometru dlouhé trati. Více si ale přečtěte v reportáži ze závodu.

Nejen Malevilem se ale zabýval náš tým… Běžci skvěle reprezentovali na Liberecké Pětce. Pódiová umístění ukořistil Petr Strnad na Časovkách severu (2. v kat. na Bílé Kuchyni, 1. v kat. na Žulovém Vrchu). Jára Zelenka si vyšlapal 1. místo na závodě Extramar, ve kterém se sedmkrát drápal na Jedlovou. Nejzajímavějšího výsledku se bezesporu dočkal sjezdař Lukáš Bruder, který urval první místo v rozbláceném pohárovém závodě na Ještědu! Červnových výsledků je více než 50, téměř o všech si můžete přečíst v sekci Výsledky 2018 nebo na našem Facebooku.

V červnu jsme také vyhlásili fotosoutěž Vyraž na Ještěd – pravidla / fotogalerie. Uzávěrka soutěže je 31.8.2018 a výherce obdrží bidon a ponožky v týmovém designu!

Během prázdnin budeme pracovat na plánovaných změnách v dětském oddílu, abychom se připravili na příchod nových členů. Pokud by vaše děti měly zájem stát se členy našeho oddílu, neváhejte nás kontaktovat, o nové členy máme velký zájem!

Než ale s novým školním rokem začneme opět s pravidelným tréninkem, užijte si zbytek prázdnin, dovolených a vůbec celého léta, počasí nám přeje, tak ať je těch kilometrů v sedlech nebo v keckách co nejvíc a a hlavně, ať vás to baví… 😉

Pavel Hobrlant, předseda oddílu, 20. července 2018

PDF verze newsletteru je ke stažení zde: TEAM KSM HRÁDEK – Newsletter – červen 2018

 

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *