Domů » VÝSLEDKY » VÝSLEDKY 2018 » 16.9.2018, Eleven Dětský MTB Cup – Bakov a Vesec

16.9.2018, Eleven Dětský MTB Cup – Bakov a Vesec

Říj 10, 2018
Publikoval:
329 přečtení

Poslední dva závody Dětského MTB Cupu, který letos zaštítila firma Eleven, se konaly 9. a 16. září v Bakově nad Jizerou a v libereckém Vesci.

Závodu v Bakově se zúčastnil pouze Ondra Krásný, kterému se zde ale moc nedařilo a dokončil na 13. místě ze 14.

Závodu ve Vesci se z našeho týmu se účastnili Sofča s Ondrou, kteří jako jediní absolvovali většinu seriálu. Sofča dokončila na třetím místě ze tří zúčastněných závodnic v kategorii starší žákyně, Ondra vybojoval čtvrté místo z osmi starších žáků.

Po závodě ve Vesci se vyhlašovalo i celkové pořadí seriálu, kde z našeho týmu nejlépe dopadla Sofča, která se umístila na celkovém 3. místě z 15 bikerek. Ve stejné kategorii dokončila na šestém místě Tereza Martincová. Stejně tak na šestém místě dokončil Ondra ve své kategorii, kde bylo bodováno 24 účastníků. Nejhorší výsledek získal Míša Martyš, který se umístil na 44. místě ze 46. Nutno ale podotknout, že absolvoval nejméně závodů.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *