Domů » Nezařazené » Sponzoři 2019

Sponzoři 2019

Dub 22, 2019
Publikoval:
431 přečtení

Aktuální týmovou soupisku jsme už představili, ale tým by nebyl tím, čím je, kdyby nebylo sponzorů a partnerů, kteří naše sportování podporují a tak si zde představíme ty nové a připomeneme ty původní. Portfolio našich sponzorů a partnerů se pro letošní rok nijak zásadně nezměnilo, ale i tak máme tu čest přivítat v našem týmu tři nové – Force, Progaty a Nutri Clinic.

Firma Force je dobře známá v cyklistickém světě, je to výrobce prakticky všeho, co na kolo potřebujete, od komponentů, přes oblečení až po všechny možné doplňky. Dříve spíše levnější sortiment v posledních letech začal doplňovat i ten drahý, takže od Force už můžete mít např. karbonové ráfky, špičkové tretry či přilby, samozřejmostí jsou karbonová řídítka, sedlovky apod. Náš tým firma Force vybavila pro letošní sezónu hlavně přilbami BAT a brýlemi Calibre a Edie. Přilby jsou vyvedeny v týmovém designu, černý základ je doplněn o modro-bílou grafiku, brýle pak jsou bílé. Za tuto materiální podporu děkujeme!

Progaty je firma z Mnichova Hradiště, zabývající se průmyslovou automatizací, její jednatel Jirka Altman je sám nadšeným cyklistou, který si sem tam zajede i nějaký ten závod, naposledy jsme ho spatřili na zářiovém Tour de Zeleňák. Od firmy Progaty jsme obdrželi finanční příspěvek! Děkujeme!

Nutri Clinic je nově vzniklá firma na výrobu sportovní výživy, jejím mottem je „Neignoruj svoje tělo“. Nutri Clinic nám za zvýhodněné ceny dodává své produkty, ale hlavně sponzoruje náš závod Okolo 80 dubů. Pokud se tedy zúčastníte letošního ročníku, budete během něj moci pít iontové nápoje nebo vyhrát některou z cen od této firmy. Děkujeme!

U původních sponzorů se nic podstatného nemění…

KSM Castings CZ je nadále hlavním sponzorem našeho týmu stejně jako tomu bylo už od začátku fungování týmu. Stejně tak Hrádek nad Nisou, který je spolu s KSM i sponzorem titulárním. Ovšem druhým nejvýznamnějším sponzorem našeho týmu je Jiří Sváda. Ten se k nám, po loňské menší krizi, vrátil opět v plné síle a kromě finančního sponzoringu týmu se opět stal generálním sponzorem závodu Okolo 80 dubů, stejně jako v jeho prvním ročníku. Výše podpory Jiřího Svády se odráží i na grafice našeho dresu pro rok 2019. Když už je řeč o dresu, ten opět vyrobil další z našich partnerů, firma Alisy. Dresy jsou černější než kdy dříve a v Alisy na ně použili to nejlepší, čím disponují a tak půjde opět o nekompromisní závodní výbavu. A nekompromisní výbavu je důležité mít nejen na sobě, ale i pod sebou a o to se nám postarají opět chlapci z The Biker’s Garden – kola nám seřídí a dovybaví a mimo to jsou oni naší spojkou s firmou Force, takže pokud byste chtěli být vybaveni stejně jako náš tým, zakoupíte vybavení Force právě v prodejně The Biker’s Garden. Po závodech můžeme regenerovat u našeho dalšího partnera – rekreačního areálu Kristýna. Komu by to bylo málo, má možnost využít služeb naší dvorní masérky Moniky Fukárkové, která dokáže regeneraci dotáhnout k dokonalosti. Nemalou podporu nám poskytuje i Tomáš Libnar skrze svou firmu LTL Kovo, v letošním roce se nově stává i sponzorem sprinterské prémie na Okolo 80 dubů.

Všem výše uvedeným ze srdce děkujeme a budeme se snažit jejich důvěru v nás nezklamat ani v této sezóně!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *