VÝSLEDKY VÁNOČNÍ VÝZVY OKOLO 80 DUBŮ

Led 4, 2021
Publikoval:
48 přečtení

Když jsme před vánoci vyhlašovali tuto „dubovou“ výzvu, ještě jsme netušili, s jakým zájmem se setkáme. Šanci zúčastnit se a vyhrát tak atraktivní ceny v podobě merchandise s tématikou závodu a startovné zdarma na ročník 2021 využili 4 sportovci. S tak masivní účastí jsme skutečně nepočítali! Fotky se nám sešly dokonce 2! Neuvěřitelné!

Kategorii Nejvíce okruhů Okolo 80 dubů přesvědčivě Jarda Jiránek a nic na tom nemění fakt, že v ní soutěžil sám. Obkroužil na trati čtyři okruhy a s cestou z domova a zpět mu to dalo více než 63 km za téměř 3 hodiny.

Kategorie Nejvíce kilometrů a Nejdelší čas dopadla, dle předpokladů, shodně. Dali jsme sice šanci pomalejším cyklistům a cyklistkám, kteří nemohou soupeřit s výkonnějšími kolegy, ale bohužel ji nevyužili. Obě kategorie tedy suverénně vyhrál Radek Plechač, kterého soutěžní aktivita byla dlouhá přesně 100,08 km a strávil při ní v sedle 4 hodiny a 13 minut. Petr Zákoutský na druhém místě ujel 68,14 km za 3:28:40 a třetí byl vítěz v počtu okruhů na trati Dubů Jarda Jiránek (63,23 km za 2:59:55). Lídrem chvostu startovního pole se tak stal čtvrtý v pořadí Zdeněk Zobal, který svých 58,59 km ujel za 2:47:10.

Zdeněk ale nemusí truchlit, že nic nevyhrál, protože spolu s Radkem Plechačem nám poslali do soutěže fotky a ta jeho vyhrála. Zdeněk na své fotce nasadil tématicky silný kalibr, když vyfotil sebe a svého kolegu Radka u pamětního kamene 80 dubů. Na to nestačila ani radkova dobrodružná fotografie zasněžené silnice nad Vítkovem.

Radek, Petr a Jarda od nás dostanou tričko závodu, Zdeněk pak zateplenou sportovní čelenku a všichni čtyři zúčastnění dostávají startovné zdarma na 5. ročník závodu Okolo 80 dubů, který se pojede 30. 5. 2021!

Kompletní výsledková listina: Vanocni vyzva 2020