Domů » NOVINKY Z 80 DUBŮ » ZÁVOD OKOLO 80 DUBŮ BUDE!

ZÁVOD OKOLO 80 DUBŮ BUDE!

Bře 22, 2021
Publikoval:
67 přečtení

Rádi bychom vám oznámili dobré zprávy týkající se našeho závodu. Předně jsme v našem „chlebodárci“, firmě KSM Castings CZ, získali generálního partnera i pro závod Okolo 80 dubů. Možná, že právě to nám vlilo krev do žil a s vědomím, že je o závod dobře postaráno, pustili jsme se do příprav již pátého ročníku. Otázkou stále zůstává v jaké podobě se bude konat, ale přichystali jsme celkem tři varianty a připraveni bychom tak měli být na vše. Každopádně rozhodnutí o jeho finální podobě budeme muset přizpůsobit aktuální epidemické situaci.

Na co se tedy můžete připravit? Jako taková pojistka bude opět virtuální závod, ten se bude konat za jakýchokoliv podmínek a bude prakticky shodný s tím loňským. Na své si tedy přijdou převážně ultramaratonci, vymetači segmentů a sběratelé KOMů. Pokud bude situace na konci dubna tak nadějná, že budeme moci uspořádat hromadný závod alespoň pro 100 závodníků, tak závod bude. Časomíru máme rezervovanou a hrozně rádi bychom navázali na ročník 2019! No a pokud to nepůjde, zkusíme uspořádat oficiálně měřenou časovku jednotlivců, při které přizpůsobíme časové i fyzické rozestupy aktuální situaci…

Zde je stručný popis všech tří přípustných variant:

VARIANTA 1 (hromadný + virtuální závod):
V případě, že bude možné uspořádat hromadný závod, uskutečníme ho 30. 5. 2021. Rozhodnutí o jeho konání vydáme 30. 4. 2021. Jako bonus uskutečníme virtuální závod, ten se bude konat v termínu 1. – 23. 5. 2021.

VARIANTA 2 (časovka jednotlivců + virtuální závod):
V případě, že nebude možné uspořádat hromadný závod, ale bude nám za specifických hygienických podmínek umožněno uspořádat časovku jednotlivců, uskutečníme ji 30. 5. 2021. Rozhodnutí o jejím konání vydáme nejpozději 14. 5. 2021. Jako bonus uskutečníme virtuální závod, ten se bude konat v termínu 1. – 23. 5. 2021.

VARIANTA 3 (virtuální závod):
V případě, že nebude možné uspořádat hromadný závod, ani časovku jednotlivců, zůstane virtuální závod jako jediná možná varianta, ten se bude konat v termínu 1. – 23. 5. 2021.

Kompletní podmínky všech tří variant najdete v propozicích.

Přihlášení do virtuálního závodu i časovky, stejně jako vaše dotazy posílejte na e-mail: team@teamksmhradek.cz

Doufáme, že nás podpoříte, přijedete si zazávodit a nenecháte náš milovaný závod upadnout v zapomnění!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *