5. leden 2019
Dvě míle s úsměvem – leden / Zelenka Jaroslav / 31. v kategorii z 100 závodníků

19. leden 2019
Vratislavice Winter Spartan Kids  / Martincová Tereza / 2. v kategorii z 9 závodníků

21. leden 2019
Ryba kros / Zelenka Jaroslav / 3. v kategorii z 7 závodníků

3. únor 2019
Amatérský biatlon Lückendorf / Bláhová Pavla / 2. v kategorii z 5 závodníků

23. únor 2019
Pražská běžecká tour Vaší Ligy / Zelenka Jaroslav / 15. v kategorii z 36 závodníků

2. březen 2019
Palestra Kbelská desítka / Zelenka Jaroslav / 51. v kategorii z 284 závodníků

26. březen 2019
Krčská 5 / Zelenka Jaroslav / 7. v kategorii z 18 závodníků

28. březen 2019
Běh Europlantu / Zelenka Jaroslav / 24. v kategorii z 93 závodníků

6. duben 2019
Stevens 50 Podralsko (25 km) / Bláhová Pavla / 5. v kategorii z 9 závodníků
Stevens 50 Podralsko (25 km) / Bruder Lukáš / 13. v kategorii z 18 závodníků
Stevens 50 Podralsko (25 km) / Krásný Ondra / 10. v kategorii z 11 závodníků
Stevens 50 Podralsko (25 km) / Pulda Matěj / 9. v kategorii z 11 závodníků
Stevens 50 Podralsko (25 km) / Šrůta Milan / 3. v kategorii z 13 závodníků
Stevens 50 Podralsko (58 km) / Hobrlant Pavel / 21. v kategorii z 29 závodníků
Stevens 50 Podralsko (58 km) / Peroutka Martin / 34. v kategorii z 62 závodníků
Stevens 50 Podralsko (58 km) / Šedivý Štěpán / 18. v kategorii z 29 závodníků
Stevens 50 Podralsko (58 km) / Štrupl Vít / 40. v kategorii z 62 závodníků
Stevens 50 Podralsko (58 km) / Toločko Pavel / 28. v kategorii z 42 závodníků

7. duben 2019
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Osečná / Kořínková Lucie / 10. v kategorii z 10 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Osečná / Martyš Michal / 22. v kategorii z 25 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Osečná / Nosek Tonda / 25. v kategorii z 25 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Osečná / Peroutka Jakub / 23. v kategorii z 25 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Osečná / Vašíček Adam / 16. v kategorii z 25 závodníků

9. duben 2019
Běh Sabzo Ďáblickým Hájem / Zelenka Jaroslav / 2. v kategorii z 3 závodníků

13. duben 2019
Alisy Běh Trojzemím (10 km) / Folprecht Pavel / 15. v kategorii z 28 závodníků   Report >>>
Alisy Běh Trojzemím (10 km) / Machek Ivo / 3. v kategorii z 28 závodníků   Report >>>
Alisy Běh Trojzemím (10 km) / Zelenka Jaroslav / 11. v kategorii z 38 závodníků   Report >>>
Alisy Běh Trojzemím (1600 m) / Kořínková Lucie / 9. v kategorii z 10 závodníků   Report >>>
Alisy Běh Trojzemím (1600 m) / Martincová Tereza / 1. v kategorii z 4 závodníků   Report >>>
Alisy Běh Trojzemím (1600 m) / Martyš Michal / 11. v kategorii z 12 závodníků   Report >>>
Alisy Běh Trojzemím (5 km) / Bláhová Pavla / 5. v kategorii z 18 závodníků   Report >>>
Alisy Běh Trojzemím (5 km) / Cendelínová Hanka / 13. v kategorii z 55 závodníků   Report >>>
Alisy Běh Trojzemím (5 km) / Jarošová Jana / 1. v kategorii z 18 závodníků   Report >>>

14. duben 2019
Bohemie MTB Maraton – 45 km / Peroutka Martin / 14. v kategorii z 18 závodníků   Report >>>
Bohemie MTB Maraton – 45 km / Zelenka Jaroslav / 8. v kategorii z 16 závodníků   Report >>>
Bohemie MTB Maraton – dětský závod / Bobvoš Dominik / 8. v kategorii z 8 závodníků   Report >>>
Bohemie MTB Maraton – dětský závod / Kořínková Lucie / 6. v kategorii z 8 závodníků   Report >>>
Bohemie MTB Maraton – dětský závod / Nosek Tonda / 4. v kategorii z 8 závodníků   Report >>>
Bohemie MTB Maraton – dětský závod / Pulda Matěj / 4. v kategorii z 8 závodníků   Report >>>
Bohemie MTB Maraton – dětský závod / Vašíček Adam / 5. v kategorii z 8 závodníků   Report >>>
Ještěd SkyRace / Schulhof Jenda / 7. v kategorii z 103 závodníků   Report >>>

18. duben 2019
Běh Čimickým Hájem / Zelenka Jaroslav / 4. v kategorii z 7 závodníků

20. duben 2019
Author 50 Český Ráj / Peroutka Martin / 151. v kategorii z 414 závodníků
Author 50 Český Ráj / Štrupl Vít / 150. v kategorii z 414 závodníků
Author 50 Český Ráj – dětský závod / Bobvoš Dominik / . v kategorii z  závodníků

25. duben 2019
Jardův kopec / Zelenka Jaroslav / 8. v kategorii z 18 závodníků

27. duben 2019
Běh Císařským údolím / Folprecht Pavel / 5. v kategorii z 14 závodníků
Běh Císařským údolím / Kořínková Lucie / 3. v kategorii z 3 závodníků
Běh Císařským údolím / Machek Ivo / 1. v kategorii z 14 závodníků
Běh Císařským údolím / Vašíček Adam / 3. v kategorii z 5 závodníků
Běh Císařským údolím / Vích Jakub / 1. v kategorii z 4 závodníků
Brnišťský půlmaraton / Jarošová Jana / 3. v kategorii z 15 závodníků
Brnišťský půlmaraton / Pulda Matěj / 5. v kategorii z 8 závodníků
Brnišťský půlmaraton – štafety / Bláhová Pavla / 1. v kategorii z 6 závodníků
Hruboskalský půlmaraton / Schulhof Jenda / 4. v kategorii z 76 závodníků
Okolo Vlčí Hory / Bobvoš Dominik / 6. v kategorii z 9 závodníků
Okolo Vlčí Hory / Toločko Pavel / 12. v kategorii z 15 závodníků
Rohanské Stezky / Lebduška Jan / 17. v kategorii z 25 závodníků

1. květen 2019
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Držkov / Bobvoš Dominik / 23. v kategorii z 24 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Držkov / Kořínková Lucie / 11. v kategorii z 11 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Držkov / Nosek Tonda / 17. v kategorii z 24 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Držkov / Vašíček Adam / 18. v kategorii z 24 závodníků
Jarní Prolog – Časovka na Wache / Lebduška Jan / 10. v kategorii z 12 závodníků
Jarní Prolog – Časovka na Wache / Toločko Pavel / 10. v kategorii z 15 závodníků   Report >>>
XC Držkov / Tůmová Sofie / DNF

4. květen 2019
Jablonecký běh do pohody / Cendelínová Hanka / 9. v kategorii z 18 závodníků
Jablonecký běh do pohody / Jarošová Jana / 1. v kategorii z 6 závodníků
Jablonecký běh do pohody – štafety / Bláhová Pavla / 1. v kategorii z  závodníků
O Pirátovo VOKO / Zelenka Jaroslav / 9. v kategorii z 28 závodníků

5. květen 2019
Enduro Serie – Ještěd / Bruder Lukáš / 23. v kategorii z 48 závodníků
Kids Gladiator Race – Milovice / Martincová Tereza / 6. v kategorii z 39 závodníků
Lesní běh Kalichem / Schulhof Jenda / 1. v kategorii z 20 závodníků
Peklo Severu – Sebnitz / Machek Ivo / DNF
Peklo Severu – Sebnitz / Zelenka Jaroslav / DNF

7. květen 2019
Pohár časovek Liberecka – Milíře / Toločko Pavel / 5. v kategorii z 7 závodníků

8. květen 2019
Odemykání Kristýny – dětský MTB závod / Bobvoš Dominik / 7. v kategorii z 7 závodníků
Odemykání Kristýny – dětský MTB závod / Martyš Michal / 4. v kategorii z 7 závodníků
Odemykání Kristýny – dětský MTB závod / Martyš Michal / 3. v kategorii z 8 závodníků
Odemykání Kristýny – dětský MTB závod / Vašíček Adam / 1. v kategorii z 7 závodníků
Středeční dětský MTB pohár Endorfin Factory – 1., Břízky / Tůmová Sofie / 3. v kategorii z 4 závodníků

11. květen 2019
Mácháč Run Fest / Folprecht Pavel / 7. v kategorii z 21 závodníků
Tour de Ralsko / Bláhová Pavla / 18. v kategorii z 25 závodníků
Tour de Ralsko / Lebduška Jan / 15. v kategorii z 125 závodníků
Tour de Ralsko / Peroutka Martin / 27. v kategorii z 125 závodníků
Tour de Ralsko / Šrůta Milan / 12. v kategorii z 125 závodníků
Tour de Ralsko / Štrupl Vít / 47. v kategorii z 125 závodníků
Tour de Ralsko / Toločko Pavel / 21. v kategorii z 55 závodníků
Tour de Ralsko / Tůma Radek / 10. v kategorii z 125 závodníků
Tour de Ralsko / Zelenka Jaroslav / 8. v kategorii z 77 závodníků
Tour de Ralsko – dětský závod / Bobvoš Dominik / 6. v kategorii z 7 závodníků
Tour de Ralsko – dětský závod / Kořínková Lucie / 5. v kategorii z 7 závodníků
Tour de Ralsko – dětský závod / Martyš Michal / 4. v kategorii z 7 závodníků
Tour de Ralsko – dětský závod / Vašíček Adam / 1. v kategorii z 7 závodníků

15. květen 2019
MTB časovka Maliník / Hobrlant Pavel / 9. v kategorii z 10 závodníků

18. květen 2019
Vratislavický běhoun / Cendelínová Hanka / 6. v kategorii z 38 závodníků
Vratislavický běhoun / Jarošová Jana / 3. v kategorii z 18 závodníků

19. květen 2019
Author 50 Bezděz / Lebduška Jan / 30. v kategorii z 275 závodníků
Author 50 Bezděz / Peroutka Martin / 28. v kategorii z 278 závodníků
Author 50 Bezděz / Šrůta Milan / 26. v kategorii z 275 závodníků
Author 50 Bezděz – dětský závod / Bobvoš Dominik / 16. v kategorii z 17 závodníků
Author 50 Bezděz – dětský závod / Šrůta David / 6. v kategorii z 13 závodníků

22. květen 2019
Pohár časovek Liberecka – Vítkov / Lebduška Jan / 2. v kategorii z 2 závodníků
Pohár časovek Liberecka – Vítkov / Toločko Pavel / 2. v kategorii z 3 závodníků

25. květen 2019
ABB MTB Cup / Lebduška Jan / 27. v kategorii z 54 závodníků
ABB MTB Cup / Šrůta Milan / 5. v kategorii z 85 závodníků
ABB MTB Cup / Tůma Radek / 27. v kategorii z 54 závodníků
ABB MTB Cup – dětský závod / Bobvoš Dominik / 22. v kategorii z 22 závodníků
ABB MTB Cup – dětský závod / Nosek Tonda / 9. v kategorii z 22 závodníků
Král Šumavy / Zelenka Jaroslav / 29. v kategorii z 221 závodníků
NN Night Run / Bláhová Pavla / 6. v kategorii z 60 závodníků
NN Night Run / Jarošová Jana / 3. v kategorii z 17 závodníků

26. květen 2019
Birell Bikefest 2019 / Bruder Lukáš / 14. v kategorii z 44 závodníků
Decathlon Cup 2019 – 1. závod, Bedřichov / Tůmová Sofie / 2. v kategorii z 2 závodníků

29. květen 2019
Pohár časovek Liberecka – Kryštofák / Lebduška Jan / 3. v kategorii z 3 závodníků
Pohár časovek Liberecka – Kryštofák / Toločko Pavel / 6. v kategorii z 7 závodníků
Středeční dětský MTB pohár Endorfin Factory – 2., Tanvaldská kotlina / Tůmová Sofie / 2. v kategorii z 2 závodníků

1. červen 2019
Okolo 80 dubů / Tůmová Sofie / 11. v kategorii z 11 závodníků
Okolo 80 dubů – dětský závod / Bobvoš Dominik / 6. v kategorii z 6 závodníků
Okolo 80 dubů – dětský závod / Martyš Michal / 5. v kategorii z 6 závodníků
Okolo 80 dubů – dětský závod / Peroutka Jakub / 4. v kategorii z 6 závodníků
Okolo 80 dubů – dětský závod / Vašíček Adam / 1. v kategorii z 6 závodníků

neděle 2. červen 2019
FoFR Cup / Šrůta Milan / 15. v kategorii z 38 závodníků
FoFR Cup / Tůma Radek / 12. v kategorii z 38 závodníků

středa 5. červen 2019
Středeční dětský MTB pohár Endorfin Factory – 3., Tanvaldská kotlina / Tůmová Sofie / 4. v kategorii z 4 závodníků

sobota 8. červen 2019
Malevil Cup (25 km) / Kořínková Lucie / . v kategorii z  závodníků
Malevil Cup (25 km) / Krásný Ondra / . v kategorii z  závodníků
Malevil Cup (65 km) / Lebduška Jan / 61. v kategorii z 115 závodníků
Malevil Cup (65 km) / Peroutka Martin / 50. v kategorii z 109 závodníků
Malevil Cup (65 km) / Šedivý Štěpán / 98. v kategorii z 133 závodníků
Malevil Cup (65 km) / Šrajer Petr / 87. v kategorii z 115 závodníků
Malevil Cup (65 km) / Štrupl Vít / 77. v kategorii z 115 závodníků
Malevil Cup (65 km) / Tůma Radek / 40. v kategorii z 109 závodníků
Malevil Cup (65 km) / Zelenka Jaroslav / 30. v kategorii z 128 závodníků

neděle 9. červen 2019
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Malevil / Bobvoš Dominik / 22. v kategorii z 23 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Malevil / Nosek Tonda / 17. v kategorii z 23 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Malevil / Vašíček Adam / 19. v kategorii z 23 závodníků
SNEK Race – Chřipská / Martincová Tereza / 4. v kategorii z 53 závodníků

středa 12. červen 2019
Časovky Severu – Kopanina / Strnad Petr / 5. v kategorii z 5 závodníků

sobota 15. červen 2019
Hornettlon / Šedivý Štěpán / 5. v kategorii z 21 závodníků
Hornettlon (štafety) / Bláhová Pavla / 5. v kategorii z 8 závodníků
Hornettlon (štafety) / Cendelínová Hanka / 5. v kategorii z 8 závodníků
Hornettlon (štafety) / Jarošová Jana / 5. v kategorii z 8 závodníků
Nova Cup – Škoda Auto Sázava / Zelenka Jaroslav / 11. v kategorii z 47 závodníků

středa 19. červen 2019
Pohár časovek Liberecka – Slovanka / Lebduška Jan / 3. v kategorii z 5 závodníků

neděle 23. červen 2019
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Ruprechtice / Bobvoš Dominik / 18. v kategorii z 19 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Ruprechtice / Nosek Tonda / . v kategorii z  závodníků
Moravsko-Slovenský DH Cup – Kouty / Bruder Lukáš / 6. v kategorii z 38 závodníků
Oberlausitzer Mountainbike Marathon / Lebduška Jan / 3. v kategorii z 8 závodníků

sobota 29. červen 2019
Peklo Severu – O Pohár starosty města Česká Kamenice / Tůmová Sofie / 8. v kategorii z 9 závodníků

čtvrtek 4. červenec 2019
Giro d’Šalanda / Lebduška Jan / 6. v kategorii z 9 závodníků

sobota 13. červenec 2019
Saltzkammergut Trophy / Šrajer Petr / 80. v kategorii z 176 závodníků

neděle 14. červenec 2019
Dobruška-Nedvězí (Dobrušský pohár) / Strnad Petr / 4. v kategorii z 10 závodníků

sobota 20. červenec 2019
Dřevěnický rykot / Strnad Petr / 20. v kategorii z 29 závodníků

sobota 27. červenec 2019
Böllhoff Drhleny Cup 2019 / Lebduška Jan / 3. v kategorii z 24 závodníků
Peklo Severu – Mezi polevskými obry / Machek Ivo / 1. v kategorii z 16 závodníků
Rockitnice Race / Bruder Lukáš / 7. v kategorii z 49 závodníků

sobota 3. srpen 2019
Houmrův Triatlon / Bláhová Pavla / 4. v kategorii z 14 závodníků
Houmrův Triatlon / Jarošová Jana / 2. v kategorii z 14 závodníků

neděle 4. srpen 2019
EBM Seiffen / Lebduška Jan / 32. v kategorii z 89 závodníků
MandaOne – Northco Triatlon Varnsdorf / Machek Ivo / 3. v kategorii z 12 závodníků
MandaOne – Northco Triatlon Varnsdorf / Zelenka Jaroslav / 2. v kategorii z 10 závodníků

středa 7. srpen 2019
Rasokros / Zelenka Jaroslav / 4. v kategorii z 7 závodníků

sobota 10. srpen 2019
Kupkolo Podkrkonošský MTB maraton / Lebduška Jan / 17. v kategorii z 145 závodníků
Kupkolo Podkrkonošský MTB maraton / Zelenka Jaroslav / 4. v kategorii z 104 závodníků

neděle 11. srpen 2019
Mimoňský Triatlon / Strnad Petr / 5. v kategorii z 14 závodníků

úterý 13. srpen 2019
Krčský kros / Zelenka Jaroslav / 2. v kategorii z 4 závodníků

sobota 17. srpen 2019
Alisy Bike Babí Léto – dětský závod / Bobvoš Dominik / 13. v kategorii z 14 závodníků
Alisy Bike Babí Léto – dětský závod / Vašíček Adam / 9. v kategorii z 14 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (30 km) / Bláhová Pavla / 8. v kategorii z 23 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (30 km) / Janeček Václav / 34. v kategorii z 58 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (30 km) / Krásný Ondra / 19. v kategorii z 20 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (30 km) / Martincová Tereza / 6. v kategorii z 10 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (50 km) / Lebduška Jan / 17. v kategorii z 61 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (50 km) / Machek Ivo / 2. v kategorii z 59 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (50 km) / Tůma Radek / 13. v kategorii z 61 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (50 km) / Zelenka Jaroslav / 5. v kategorii z 48 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (80 km) / Strnad Petr / 9. v kategorii z 18 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (80 km, dvojice) / Hobrlant Pavel / 15. v kategorii z 15 závodníků
Alisy Bike Babí Léto (80 km, dvojice) / Šrůta Milan / 15. v kategorii z 15 závodníků

neděle 18. srpen 2019
Tour de Jedlová / Lebduška Jan / 9. v kategorii z 19 závodníků
Tour de Jedlová / Zelenka Jaroslav / 2. v kategorii z 8 závodníků

středa 21. srpen 2019
Krčský lomcovák / Zelenka Jaroslav / 4. v kategorii z 10 závodníků

sobota 24. srpen 2019
Van Gillem Cup / Zelenka Jaroslav / 4. v kategorii z 17 závodníků

úterý 27. srpen 2019
Ivův běh – Žvahov – Dívčí hrady / Zelenka Jaroslav / 6. v kategorii z 16 závodníků

čtvrtek 29. srpen 2019
Běh Modřanskou roklí – Memoriál Zdeňka Buriana / Zelenka Jaroslav / 5. v kategorii z 17 závodníků

sobota 31. srpen 2019
Jizerská Run 50 (23 km) / Folprecht Pavel / 45. v kategorii z 116 závodníků
Samat Tour / Kořínková Lucie / . v kategorii z  závodníků
Samat Tour / Lebduška Jan / 6. v kategorii z 15 závodníků
Samat Tour / Tůma Radek / 5. v kategorii z 17 závodníků

neděle 1. září 2019
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Mladá Boleslav / Nosek Tonda / 14. v kategorii z 18 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Mladá Boleslav / Vašíček Adam / 16. v kategorii z 18 závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (dětský triatlon) / Martincová Tereza / DNF. v kategorii z  závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (hlavní závod) / Machek Ivo / 32. v kategorii z 57 závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (hlavní závod) / Strnad Petr / 9. v kategorii z 20 závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (hlavní závod) / Zelenka Jaroslav / 4. v kategorii z 32 závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (štafety, muži) / Hobrlant Pavel / 6. v kategorii z 11 závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (štafety, muži) / Janeček Václav / 6. v kategorii z 11 závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (štafety, ženy) / Bláhová Pavla / 2. v kategorii z 4 závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (štafety, ženy) / Cendelínová Hanka / 2. v kategorii z 4 závodníků
Triatlon Hrádek nad Nisou (štafety, ženy) / Jarošová Jana / 2. v kategorii z 4 závodníků

úterý 3. září 2019
Běh Anny Marie / Zelenka Jaroslav / 5. v kategorii z 8 závodníků

středa 4. září 2019
Časovka RI Okna Mařenice – Chata Luž / Hobrlant Pavel / 6. v kategorii z 8 závodníků
Časovka RI Okna Mařenice – Chata Luž / Lebduška Jan / 10. v kategorii z 12 závodníků
Časovka RI Okna Mařenice – Chata Luž / Strnad Petr / 4. v kategorii z 12 závodníků
Časovka RI Okna Mařenice – Chata Luž / Šrůta Milan / 11. v kategorii z 12 závodníků
Časovka RI Okna Mařenice – Chata Luž / Toločko Pavel / 8. v kategorii z 12 závodníků

čtvrtek 5. září 2019
Kross Otakara Pachmanna v Krčském lese / Zelenka Jaroslav / 6. v kategorii z 12 závodníků

sobota 7. září 2019
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Bakov nad Jizerou / Nosek Tonda / 17. v kategorii z 21 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Bakov nad Jizerou / Vašíček Adam / 13. v kategorii z 21 závodníků
Ocelák / Zelenka Jaroslav / 8. v kategorii z 18 závodníků
Tour de Zeleňák (106 km) / Hobrlant Pavel / 28. v kategorii z 29 závodníků
Tour de Zeleňák (106 km) / Strnad Petr / 11. v kategorii z 19 závodníků
Tour de Zeleňák (54 km) / Machek Ivo / 2. v kategorii z 122 závodníků
Tour de Zeleňák (54 km) / Peroutka Martin / 62. v kategorii z 121 závodníků
Tour de Zeleňák (54 km) / Pulda Matěj / . v kategorii z  závodníků
Tour de Zeleňák (54 km) / Šrajer Petr / 63. v kategorii z 121 závodníků
Tour de Zeleňák (54 km) / Štrupl Vít / . v kategorii z  závodníků
Tour de Zeleňák (54 km) / Tůma Radek / 24. v kategorii z 121 závodníků
Tour de Zeleňák (54 km, MTB) / Lebduška Jan / 1. v kategorii z 22 závodníků

neděle 8. září 2019
Mountainbikerennen am Forsten Spitzkunnersdorf / Lebduška Jan / 3. v kategorii z 7 závodníků

sobota 14. září 2019
Gladiator Český Ráj / Cendelínová Hanka / 37. v kategorii z 146 závodníků
Gladiator Český Ráj / Jarošová Jana / 5. v kategorii z 60 závodníků
Nova Cup – Harrachov / Lebduška Jan / 10. v kategorii z 33 závodníků
Peklo Severu – XC Hrádek / Machek Ivo / 2. v kategorii z 15 závodníků
Smědava Cup / Peroutka Martin / 14. v kategorii z 16 závodníků
Smědava Cup / Strnad Petr / 4. v kategorii z 14 závodníků
Smědava Cup / Toločko Pavel / 7. v kategorii z 14 závodníků
Spojbody / Šrůta Milan / 1. v kategorii z 47 závodníků

neděle 15. září 2019
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Ruprechtice / Nosek Tonda / 15. v kategorii z 15 závodníků
Amulet Cycology Dětský MTB Cup – Ruprechtice / Vašíček Adam / 14. v kategorii z 15 závodníků
Eleven Půlmaraton Český Ráj / Janeček Václav / 42. v kategorii z 92 závodníků
Eleven Půlmaraton Český Ráj / Strnad Petr / 11. v kategorii z 35 závodníků

pátek 20. září 2019
Eleven Noční Běh Jablonec nad Nisou / Jarošová Jana / 4. v kategorii z 60 závodníků

sobota 21. září 2019
BeManiax Novopacký Maraton / Lebduška Jan / 12. v kategorii z 26 závodníků
BeManiax Novopacký Maraton / Peroutka Martin / 18. v kategorii z 26 závodníků
BeManiax Novopacký Maraton / Tůma Radek / 13. v kategorii z 26 závodníků
Peklo Severu – Okruhy pod Jehlou / Machek Ivo / 1. v kategorii z 11 závodníků

neděle 22. září 2019
Běh na Císařský kámen / Janeček Václav / 9. v kategorii z 45 závodníků

sobota 28. září 2019
Cyklobraní Valtice 2019 / Peroutka Martin / 27. v kategorii z 132 závodníků
Cyklobraní Valtice 2019 (dětský závod) / Bobvoš Dominik / 3. v kategorii z 4 závodníků
Kolo pro život – Ralsko (54 km) / Lebduška Jan / 55. v kategorii z 171 závodníků
Kolo pro život – Ralsko (54 km) / Šrůta Milan / 46. v kategorii z 171 závodníků
Kolo pro život – Ralsko (dětský závod) / Kořínková Lucie / . v kategorii z  závodníků

neděle 29. září 2019
Časovka do sedla pod Popovkou / Janeček Václav / 3. v kategorii z 7 závodníků
Časovka do sedla pod Popovkou / Machek Ivo / 3. v kategorii z 6 závodníků
Časovka do sedla pod Popovkou / Martincová Tereza / 1. v kategorii z 1 závodníků
Časovka do sedla pod Popovkou / Strnad Petr / 1. v kategorii z 9 závodníků
Časovka do sedla pod Popovkou / Tůma Radek / 5. v kategorii z 6 závodníků
Časovka do sedla pod Popovkou / Vašíček Adam / 1. v kategorii z 2 závodníků
MTB Tour České Středohoří Litoměřice / Lebduška Jan / 7. v kategorii z 21 závodníků

sobota 5. říjen 2019
Herby Servis Noční časovka Jedlová / Lebduška Jan / 1. v kategorii z 3 závodníků
Silniční běh mezi Hrádek nad Nisou – Žitava / Tůma Radek / 4. v kategorii z 6 závodníků
Silniční běh mezi Hrádek nad Nisou – Žitava / Janeček Václav / 6. v kategorii z 6 závodníků

sobota 12. říjen 2019
ČT Author Cup / Lebduška Jan / 136. v kategorii z 1078 závodníků
ČT Author Cup / Peroutka Martin / 162. v kategorii z 1078 závodníků
ČT Author Cup / Šrajer Petr / 523. v kategorii z 1078 závodníků
ČT Author Cup / Štrupl Vít / 555. v kategorii z 1078 závodníků

neděle 13. říjen 2019
Mářaton (13 km) / Bláhová Pavla / 3. v kategorii z 34 závodníků
Mářaton (13 km) / Janeček Václav / 7. v kategorii z 14 závodníků
Mářaton (22 km) / Cendelínová Hanka / 2. v kategorii z 5 závodníků
Mářaton (22 km) / Folprecht Pavel / 6. v kategorii z 14 závodníků
Mářaton (22 km) / Jarošová Jana / 1. v kategorii z 5 závodníků
Mářaton (22 km) / Zelenka Jaroslav / 2. v kategorii z 14 závodníků
Mářaton (dětský závod) / Vašíček Adam / 3. v kategorii z 19 závodníků

sobota 19. říjen 2019
O Přeborníka Boudy / Schulhof Jenda / 3. v kategorii z 24 závodníků

sobota 19. říjen 2019
Ultrail Oybin (6 km) / Janeček Václav / 2. v kategorii z 4 závodníků

neděle 20. říjen 2019
Kooperativa Ještědownhill / Bruder Lukáš / 2. v kategorii z 20 závodníků

sobota 26. říjen 2019
Janovských 11/19 (10,5 km) / Strnad Petr / 10. v kategorii z 28 závodníků

sobota 2. listopad 2019
Běh na Českou chalupu / Schulhof Jenda / 3. v kategorii z 38 závodníků

neděle 17. listopad 2019
Turné 4 můstků / Lebduška Jan / 4. v kategorii z 5 závodníků