PŘEHLED VÝSLEDKŮ ZA OBDOBÍ: 4.1.2020 – 26.7.2020
CELKOVÝ POČET ÚČASTÍ: 135x
PÓDIOVÁ UMÍSTĚNÍ: 40x
– 1. MÍSTO: 13x
– 2. MÍSTO: 11x
– 3. MÍSTO: 16x
MTB: 50x
SILNIČNÍ CYKLISTIKA: 35x
TRIATLON: 12x
BĚH: 36x
BĚŽĚCKÉ LYŽOVÁNÍ: 2x

 

sobota 4. leden 2020
Běh na 2 míle – Praha, Stromovka / ZELENKA Jaroslav / 22. v kategorii z 156 závodníků
Turnovská zimní liga – Pohořský kamzík / SCHULHOF Jan / 1. v kategorii z 12 závodníků Report >>>

sobota 18. leden 2020
Turnovská zimní liga – Okruh Klokočím / SCHULHOF Jan / 1. v kategorii z 10 závodníků Report >>>

sobota 25. leden 2020
Ryba Kros / ZELENKA Jaroslav / 5. v kategorii z 7 závodníků

sobota 1. únor 2020
Milada Winter Run / JANEČEK Václav / 33. v kategorii z 74 závodníků

neděle 9. únor 2020
Jizerská 50 / SCHULHOF Jan / 691. v kategorii z 1092 závodníků
Jizerská 50 / STRNAD Petr / 363. v kategorii z 882 závodníků

sobota 7. březen 2020
Palestra Kbelská desítka / ZELENKA Jaroslav / 40. v kategorii z 306 závodníků

23. duben 2020
Časovka Milíře / LEBDUŠKA Jan / 1. v kategorii z 3 závodníků  Report >>>
Časovka Milíře / MACHEK Ivo / 3. v kategorii z 13 závodníků  Report >>>
Časovka Milíře / STRNAD Petr / 4. v kategorii z 7 závodníků  Report >>>

17. květen 2020
Salomon Ještěd Skyrace – Easy / CENDELÍNOVÁ Hana / 6. v kategorii z 20 závodníků
Salomon Ještěd Skyrace – Easy / JAROŠOVÁ Jana / 3. v kategorii z 20 závodníků
Salomon Ještěd Skyrace – Easy / TŮMA Radek / 3. v kategorii z 10 závodníků

19. květen 2020
Lužická rovinka / MACHEK Ivo / 1. v kategorii z 10 závodníků Report >>>
Lužická rovinka / STRNAD Petr / 6. v kategorii z 10 závodníků Report >>>

20. květen 2020
Sabzo – Stezka mužů / ZELENKA Jaroslav / 5. v kategorii z 13 závodníků

24. květen 2020
Běh Novým Oldřichovem / TŮMA Radek / 11. v kategorii z 26 závodníků

26. květen 2020
Sabzo – JAK / ZELENKA Jaroslav / 3. v kategorii z 10 závodníků

28. květen 2020
Časovka Kryštofák / HOBRLANT Pavel / 2. v kategorii z 5 závodníků
Časovka Kryštofák / JOŠTIAK Pepa / 5. v kategorii z 5 závodníků
Časovka Kryštofák / KUČERA Radek / 4. v kategorii z 13 závodníků
Časovka Kryštofák / LEBDUŠKA Jan / 1. v kategorii z 5 závodníků
Časovka Kryštofák / MACHEK Ivo / 3. v kategorii z 13 závodníků
Časovka Kryštofák / MARTINCOVÁ Tereza / 1. v kategorii z 1 závodníků
Časovka Kryštofák / STRNAD Petr / 3. v kategorii z 5 závodníků
Časovka Kryštofák / TŮMA Radek / 7. v kategorii z 13 závodníků
Časovka Kryštofák / VAŠÍČEK Adam / 17. v kategorii z 18 závodníků
Sabzo – Krčská 12 / ZELENKA Jaroslav / 6. v kategorii z 11 závodníků

30. květen 2020
O Pirátovo Voko – GPS Individual / LEBDUŠKA Jan / 1. v kategorii z 2 závodníků   Report >>>

31. květen 2020
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / FOLPRECHT Pavel / 10. v kategorii z 14 závodníků
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / HOBRLANT Pavel / 7. v kategorii z 14 závodníků
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / JANEČEK Václav / 12. v kategorii z 14 závodníků
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / JOŠTIAK Pepa / 3. v kategorii z 3 závodníků
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / KUČERA Radek / 2. v kategorii z 14 závodníků
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / LEBDUŠKA Jan / 11. v kategorii z 14 závodníků
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / MACHEK Ivo / 3. v kategorii z 14 závodníků
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / STRNAD Petr / 3. v kategorii z 4 závodníků
OKOLO 80 DUBŮ – Virtual Race / TŮMA Radek / 4. v kategorii z 14 závodníků

2. červen 2020
Hostivař – Cena Ness Digital Engineering / ZELENKA Jaroslav / 3. v kategorii z 12 závodníků

4. červen 2020
Hodkovičská 7 / ZELENKA Jaroslav / 4. v kategorii z 11 závodníků

6. červen 2020
Jarní Prolog CC Varnsdorf – časovka Jiřetín-Tolštejn / HOBRLANT Pavel / 9. v kategorii z 13 závodníků
Jarní Prolog CC Varnsdorf – časovka Jiřetín-Tolštejn / KUČERA Radek / 1. v kategorii z 13 závodníků
Jarní Prolog CC Varnsdorf – časovka Jiřetín-Tolštejn / LEBDUŠKA Jan / 7. v kategorii z 13 závodníků
Jarní Prolog CC Varnsdorf – časovka Jiřetín-Tolštejn / MACHEK Ivo / 2. v kategorii z 13 závodníků
Jarní Prolog CC Varnsdorf – časovka Jiřetín-Tolštejn / PRCHLÍK Kryštof / 4. v kategorii z 8 závodníků
Jarní Prolog CC Varnsdorf – časovka Jiřetín-Tolštejn / STRNAD Petr / 4. v kategorii z 14 závodníků
Jarní Prolog CC Varnsdorf – časovka Jiřetín-Tolštejn / ŠRŮTA Milan / 6. v kategorii z 13 závodníků

7. červen 2020
ČP ve sjezdu – Kouty nad Desnou / BRUDER Lukáš / 4. v kategorii z 23 závodníků
Triatlon Varnsdorf / MANHART Jakub / 2. v kategorii z 15 závodníků
Triatlon Varnsdorf / ŠEDIVÝ Štěpán / 6. v kategorii z 11 závodníků
Triatlon Varnsdorf / TŮMA Radek / 3. v kategorii z 16 závodníků
Triatlon Varnsdorf / ZELENKA Jaroslav / 4. v kategorii z 16 závodníků

9. červen 2020
Krčský kros / ZELENKA Jaroslav / 3. v kategorii z 4 závodníků

11. červen 2020
Běh Komořany – Čihadlo / ZELENKA Jaroslav / 10. v kategorii z 22 závodníků

12. červen 2020
Giro d’Šalanda / LEBDUŠKA Jan / 5. v kategorii z 9 závodníků

13. červen 2020
Nova Cup – Sázava / ZELENKA Jaroslav / 12. v kategorii z 107 závodníků

14. červen 2020
Běh kolem Tolštejna / CENDELÍNOVÁ Hana / 4. v kategorii z 12 závodníků
Běh kolem Tolštejna / JAROŠOVÁ Jana / 3. v kategorii z 6 závodníků
Běh kolem Tolštejna / TŮMA Radek / 6. v kategorii z 12 závodníků
Dětský MTB Cup – Malevil / BOBVOŠ Dominik / 13. v kategorii z 13 závodníků
Dětský MTB Cup – Malevil / MANHART Jakub / 21. v kategorii z 29 závodníků
Dětský MTB Cup – Malevil / NOSEK Antonín / 24. v kategorii z 29 závodníků
Dětský MTB Cup – Malevil / VAŠÍČEK Adam / 18. v kategorii z 29 závodníků
MTB Úvaly / ZELENKA Jaroslav / 2. v kategorii z 18 závodníků
Trail Run Úvaly / ZELENKA Jaroslav / 29. v kategorii z 41 závodníků

16. červen 2020
Bankokros / ZELENKA Jaroslav / 4. v kategorii z 12 závodníků

18. červen 2020
Běh oborou Hvězda / ZELENKA Jaroslav / 3. v kategorii z 10 závodníků
Časovka Slovanka / LEBDUŠKA Jan / 2. v kategorii z 4 závodníků

20. červen 2020
Extrém Bike Most / KUČERA Radek / 4. v kategorii z 19 závodníků Report >>>
Krakonošův cyklomaraton / STRNAD Petr / 14. v kategorii z 27 závodníků

21. červen 2020
Českolipské Kozly / LEBDUŠKA Jan / 6. v kategorii z 8 závodníků
Pražský MTB pohár – Kbely / ZELENKA Jaroslav / DNF. v kategorii z DNF závodníků

23. červen 2020
Hodkovičský Lesokros / ZELENKA Jaroslav / 1. v kategorii z 9 závodníků

24. červen 2020
Časovky Severu – Maliník MTB / LEBDUŠKA Jan / 8. v kategorii z 8 závodníků

27. červen 2020
Dachsman XC Triatlon – Štafeta / ŠRŮTA Milan / 5. v kategorii z 9 závodníků
Dobříšský tvrďák / ZELENKA Jaroslav / 2. v kategorii z 26 závodníků
Vyskeřský handicap – Skalák – MTB časovka do vrchu / LEBDUŠKA Jan / 7. v kategorii z 18 závodníků
Vyskeřský handicap – Skalák – MTB závod / LEBDUŠKA Jan / 7. v kategorii z 16 závodníků

28. červen 2020
Olfincar Trutnovský půlmaraton / STRNAD Petr / 14. v kategorii z 23 závodníků

30. červen 2020
Běh Trojzemím – Virtual Race / FOLPRECHT Pavel / 5. v kategorii z 11 závodníků
Běh Trojzemím – Virtual Race / HOBRLANT Pavel / 10. v kategorii z 11 závodníků
Běh Trojzemím – Virtual Race / HOBRLANTOVÁ Lucie / 2. v kategorii z 6 závodníků
Běh Trojzemím – Virtual Race / JANEČEK Václav / 6. v kategorii z 11 závodníků
Běh Trojzemím – Virtual Race / LEBDUŠKA Jan / 9. v kategorii z 11 závodníků
Běh Trojzemím – Virtual Race / STRNAD Petr / 7. v kategorii z 11 závodníků
Přebor Sabzo / ZELENKA Jaroslav / 3. v kategorii z 9 závodníků

2. červenec 2020
Lachtan 2020 / ZELENKA Jaroslav / 3. v kategorii z 6 závodníků

4. červenec 2020
Běh Náchod – Dobrošov / STRNAD Petr / 8. v kategorii z 17 závodníků
Peklo Severu – Gema XC Hrádek / JOŠTIAK Pepa / 9. v kategorii z 9 závodníků Report >>>
Peklo Severu – Gema XC Hrádek / KUČERA Radek / 6. v kategorii z 20 závodníků Report >>>
Peklo Severu – Gema XC Hrádek / MACHEK Ivo / 1. v kategorii z 20 závodníků Report >>>
Peklo Severu – Gema XC Hrádek / MANHART Jakub / 4. v kategorii z 7 závodníků Report >>>
Peklo Severu – Gema XC Hrádek / PRCHLÍK Kryštof / 7. v kategorii z 9 závodníků Report >>>
Peklo Severu – Gema XC Hrádek / VAŠÍČEK Adam / 2. v kategorii z 7 závodníků Report >>>
Peklo Severu – Gema XC Hrádek / ZELENKA Jaroslav / 12. v kategorii z 20 závodníků Report >>>
Salomon Ještěd 101 / LEBDUŠKA Jan / 9. v kategorii z 14 závodníků

6. červenec 2020
Ilegal TT / LEBDUŠKA Jan / 5. v kategorii z 8 závodníků Report >>>

11. červenec 2020
Dětský MTB Cup – Tanvald / MANHART Jakub / 9. v kategorii z 18 závodníků
Dětský MTB Cup – Tanvald / NOSEK Antonín / 16. v kategorii z 18 závodníků
Dětský MTB Cup – Tanvald / VAŠÍČEK Adam / 7. v kategorii z 18 závodníků
Krajský Cyklo Fanatik Plzeň / KOŘÍNKOVÁ Lucie / Nebyl závod

12. červenec 2020
ČP Downhill – Špičák / BRUDER Lukáš / 2. v kategorii z 15 závodníků

14. červenec 2020
Dvě kola při zdi / ZELENKA Jaroslav / 4. v kategorii z 22 závodníků

18. červenec 2020
Dětský MTB Cup – Mimoň / BOBVOŠ Dominik / 11. v kategorii z 12 závodníků
Dětský MTB Cup – Mimoň / MANHART Jakub / 10. v kategorii z 19 závodníků
Dětský MTB Cup – Mimoň / NOSEK Antonín / 11. v kategorii z 19 závodníků
Dětský MTB Cup – Mimoň / VAŠÍČEK Adam / 5. v kategorii z 19 závodníků
Kolo pro život – Berounský cyklomaraton / ZELENKA Jaroslav / 14. v kategorii z 88 závodníků
Tour de Ralsko / HOBRLANT Pavel / 48. v kategorii z 138 závodníků Report >>>
Tour de Ralsko / JOŠTIAK Pepa / 27. v kategorii z 46 závodníků  Report >>>
Tour de Ralsko / KUČERA Radek / 16. v kategorii z 138 závodníků  Report >>>
Tour de Ralsko / LEBDUŠKA Jan / 18. v kategorii z 138 závodníků Report >>>
Tour de Ralsko / MACHEK Ivo / 4. v kategorii z 138 závodníků Report >>>
Tour de Ralsko / PEROUTKA Martin / 31. v kategorii z 138 závodníků Report >>>
Tour de Ralsko / PRCHLÍK Kryštof / 15. v kategorii z 35 závodníků Report >>>
Tour de Ralsko / STRNAD Petr / 18. v kategorii z 54 závodníků Report >>>
Tour de Ralsko / TŮMA Radek / 19. v kategorii z 138 závodníků Report >>>

19. červenec 2020
Dětský MTB Cup – Ruprechtice / BOBVOŠ Dominik / DNF. v kategorii z DNF závodníků
Dětský MTB Cup – Ruprechtice / MANHART Jakub / 13. v kategorii z 16 závodníků
Dětský MTB Cup – Ruprechtice / NOSEK Antonín / 15. v kategorii z 16 závodníků
Dětský MTB Cup – Ruprechtice / VAŠÍČEK Adam / 9. v kategorii z 16 závodníků

22. červenec 2020
Triatlon Dolce-Trutnov / STRNAD Petr / 57. v kategorii z 80 závodníků

25. červenec 2020
Kolobjeh / LEBDUŠKA Jan / 10. v kategorii z 50 závodníků
Peklo Severu – Okruhy pod Jehlou / KUČERA Radek / 4. v kategorii z 20 závodníků
Peklo Severu – Okruhy pod Jehlou / MACHEK Ivo / 2. v kategorii z 20 závodníků

26. červenec 2020
Cena Pivovaru Svijany, Memoriál Oldřicha Horáka / KUČERA Radek / 1. v kategorii z 17 závodníků
Recyklování Rakovnického Cyklování / ZELENKA Jaroslav / 10. v kategorii z 39 závodníků
Triatlon Hradec Králové / STRNAD Petr / 4. v kategorii z 14 závodníků