VÝSLEDKY 2021

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ:

Výsledky 2021 ve formátu PDF: aktuálně nedostupné

STATISTIKY ZÁVODNÍCH ÚČASTÍ:

(aktuální k 8.8.2021)

  • Celkový počet účastí: 138
    – Počet cyklistických účastí: 68 (silnice: 28, MTB: 40)
    – Počet běžeckých účastí: 32
    – Počet triatlonových účastí: 35
    – Počet účastí v ostatních sportech: 3
  • Celkový počet pódiových umístění: 34
    – První místa: 10
    – Druhá místa: 10
    – Třetí místa: 10
  • Závodní účasti v jednotlivých zemích:
    – CZ: 134
    – DE: 4
KOMPLETNÍ VÝPIS VÝSLEDKŮ:
23.1.2021

POLEVSKÁ LYŽE | REPORT
– MACHEK Ivo – 19. z 21 v kat.
– STRNAD Petr – 11. z 21 v kat.
– ŠRŮTA Milan – 8. z 21 v kat.

17.4.2021

JARNÍ KROS – SOSNOVÁ | REPORT 
– ŠRŮTA Milan – 6. z 6 v kat.

18.4.2021

BĚH DO VRCHU JIŘETÍN-JEDLOVÁ | REPORT
– LEBDUŠKA Jan – 20. z 21 v kat.
– MANHART Kuba – 1. z 4 v kat. | #jdemsiprobednu
– ŠRŮTA Milan – 6. z 21 v kat.
– VAŠÍČEK Adam – 4. z 4 v kat.

24.4.2021

LUŽICKÁ ROVINKA | REPORT
– KUČERA Radek – 2. z 10 v kat. | #jdemsiprobednu

6.5.2021

POHÁR ČASOVEK 2021 – MILÍŘE | REPORT
– HOBRLANT Pavel – 3. z 6 v kat. | #jdemsiprobednu
– LEBDUŠKA Jan – 5. z 6 v kat.
– ZEMAN David – 7. z 17 v kat.

11.5.2021

JÍČÍNSKÁ CYKLOPOINT LIGA – ÚLIBICE-POPOVICE A ZPĚT
– ZEMAN David – 10. z 18 v kat.

12.5.2021

JARNÍ PROLOG CC VARNSDORF
– LEBDUŠKA Jan – 7. z 9 v kat.

15.5.2021

MIZUNO HRUBOSKALSKÝ PŮLMARATON | REPORT
– STRNADOVÁ Bára – 7. z 28 v kat.

17.5.2021

POHÁR ČASOVEK 2021 – SLOVANKA
– ZEMAN David – 8. z 21 v kat.

20.5.2021

POHÁR ČASOVEK 2021 – VÍTKOV
– KUČERA Radek – 7. z 17 v kat.
– LEBDUŠKA Jan – 2. z 3 v kat. | #jdemsiprobednu
– ZEMAN David – 7. z 21 v kat.

SABZO – STEZKA MUŽŮ
– ZELENKA Jára – 4. z 8 v kat.

22.5.2021

NN NIGHT RUN – AVON BĚH
– JAROŠOVÁ Jana – 4. z 56 v kat.
– LEBDUŠKA Jan – 11. z 22 v kat.
– MARTINCOVÁ Tereza – 1. z 22 v kat. | #jdemsiprobednu

23.5.2021

JEŠTĚDSKÁ VAKCÍNA
– LEBDUŠKA Jan – 2. z 6 v kat.  | #jdemsiprobednu

OKOLO 80 DUBŮ – VIRTUÁLNÍ ZÁVOD
– HOBRLANT Pavel – 11. z 13 v kat.
– JANEČEK Vašek – 10. z 13 v kat.
– KUČERA Radek – 2. z 13 v kat. | #jdemsiprobednu
– LEBDUŠKA Jan – 12. z 13 v kat.
– MACHEK Ivo – 13. z 13 v kat.
– PEROUTKA Martin – 8. z 13 v kat.

27.5.2021

POHÁR ČASOVEK 2021 – KRYŠTOFÁK
– LEBDUŠKA Jan – 4. z 7 v kat.
– STRNAD Petr – 4. z 6 v kat.
– ZEMAN David – 6. z 13 v kat.

SABZO – KRČSKÁ 12
– ZELENKA Jára – 5. z 8 v kat.

30.5.2021

OKOLO 80 DUBŮ – ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ | REPORT
– KUČERA Radek – 7. z 13 v kat.
– MANHART Kuba – 2. z 3 v kat. | #jdemsiprobednu
– VAŠÍČEK Adam – 1. z 3 v kat. | #jdemsiprobednu

1.6.2021

SABZO – CENA NESS DIGITAL ENGINEERING
– ZELENKA Jára – 7. z 11 v kat.

3.6.2021

SABZO – HODKOVIČSKÁ 7
– ZELENKA Jára – 6. z 9 v kat.

5.6.2021

MILADA RUN (10 km)
– ZEMAN David – 3. z 64 v kat. | #jdemsiprobednu

MILADA RUN (5 km)
– CENDELÍNOVÁ Hanka – 7. z 45 v kat.

TRIATLON VARNSDORF
– MANHART Kuba – DNF

6.6.2021

ŠTĚKATLON VARNSDORF
– ŠEDIVÝ Štěpán – 5. z 8 v kat.

8.6.2021

SABZO – KRČSKÝ KROS
– ZELENKA Jára – 9. z 43 v kat.

12.6.2021

ŽERNOVSKÝ BAJK
– ZEMAN David – 9. z 14 v kat.

19.6.2021

7 POHOŘÍ – JIZERSKÉ HORY (16 km)
– STRNADOVÁ Bára – 6. z 22 v kat.

HOUŠTECKÝ CYKLOMARATON (82 km)
– ZELENKA Jára – 8. z 38 v kat.

KRAKONOŠŮV CYKLOMARATON (142 km) | REPORT
– STRNAD Petr – 34. z 42 v kat.

20.6.2021

PEKLO SEVERU – FOFR CUP | REPORT
– KUČERA Radek – 3. z 28 v kat. | #jdemsiprobednu

POJIZERSKÝ TRIATLON
– ZEMAN David – 8. z 19 v kat.

22.6.2021

SABZO – BANKOKROS
– ZELENKA Jára – 5. z 6 v kat.

26.6.2021

DACHSMAN TRIATLON
– ZEMAN David – 4. z 10 v kat.

DĚTSKÝ MTB CUP – VRATISLAVICE
– MANHART Kuba – 14. z 18 v kat.
– VAŠÍČEK Adam – . z  v kat.

ROHANSKÉ STEZKY | REPORT
– KUČERA Radek – 3. z 13 v kat. | #jdemsiprobednu
– ŠRAJER Petr – 10. z 13 v kat.

27.6.2021

50 PODRALSKO (25 km) | REPORT
– KUČERA Radek – 1. z 25 v kat. | #jdemsiprobednu
– ŠRŮTA Milan – 4. z 25 v kat.

50 PODRALSKO (58 km) | REPORT
– PEROUTKA Martin – 15. z 29 v kat.

30.6.2021

LACHTAN 2021
– ZELENKA Jára – 3. z 8 v kat. | #jdemsiprobednu

3.7.2021

HOPMAN TRIATLON
– ZEMAN David – 4. z 27 v kat.

10.7.2021

ORKA TRIATLON
– ZEMAN David – 3. z 16 v kat. | #jdemsiprobednu

11.7.2021

TREK ENDURO RACE ZADOV
– ŠEDIVÝ Štěpán – 12. z 29 v kat.

17.7.2021

DŘEVĚNICKÝ RYKOT
– STRNAD Petr – 14. z 20 v kat.

TOUR DE RALSKO | REPORT
– HOBRLANT Pavel – 31. z 108 v kat.
– PEROUTKA Martin – 15. z 108 v kat.
– ŠRAJER Petr – 37. z 108 v kat.
– ŠRŮTA Milan – 9. z 108 v kat.

17.7.2021

TRI ADVENTURE CUP
– ŠINDEL CUP – ZEMAN David – 3. z 9 v kat. | #jdemsiprobednu

23.7.2021

NUTREND ENDURO RACE KOUTY
– ŠEDIVÝ Štěpán – 3. z 27 v kat. | #jdemsiprobednu

24.7.2021

ŽELEZNÝ MUŽ VYŽLOVKY
– ZELENKA Jára – 6. z 17 v kat.

25.7.2021

TRI ADVENTURE CUP – CROSS TRIATLON KRUŠNOMAN MOST
– STRNAD Petr – 4. z 7 v kat.
– ZEMAN David – 4. z 10 v kat.

31.7.2021

DRHLENY CUP – MTB
– PEROUTKA Martin – 10. z 22 v kat.
– ŠRAJER Petr – . z  v kat.
– ZELENKA Jára – 5. z 22 v kat.

DRHLENY CUP – TRIATLON
– ZELENKA Jára – 3. z 24 v kat. | #jdemsiprobednu
– ZEMAN David – 4. z N/A v kat.

1.8.2021

EBM SEIFFEN
– LEBDUŠKA Jan – 47. z 60 v kat.

TRIATLON HRADEC KRÁLOVÉ
– STRNAD Petr – 9. z 14 v kat.

3.8.2021

BĚH NA ŠANCE 2021
– ZELENKA Jára – 9. z 21 v kat.

5.8.2021

BĚH SMETÁNKOU
– ZELENKA Jára – 6. z 25 v kat.

7.8.2021

BÉĎOVA XTERRA
– ZEMAN David – 1. z 40 v kat. | #jdemsiprobednu

WEBER JIČÍNSKÁ 50
– KUČERA Radek – 6. z 54 v kat.
– PEROUTKA Martin – 39. z 54 v kat.

8.8.2021

MIMOŇSKÝ TRIATLON | REPORT
– MANHART Kuba – 9. z 11 v kat.
– STRNAD Petr – 4. z 7 v kat.

MTB MARATON DRESDEN
– LEBDUŠKA Jan – 37. z 46 v kat.

11.8.2021

RASOKROS
– ZELENKA Jára – 3. z 4 v kat.

14.8.2021

XC CIHELNA
– JOŠTIAK Pepa – 5. z 7 v kat.
– MACHEK Ivo – 2. z 7 v kat. | #jdemsiprobednu
– MANHART Kuba – 3. z 3 v kat. | #jdemsiprobednu
– VAŠÍČEK Adam – 2. z 5 v kat. | #jdemsiprobednu

XTERRA PRAHA MČR | REPORT
– ZELENKA Jára – 8. z 36 v kat.
– ZEMAN David – 5. z 18 v kat.

15.8.2021

TOUR DE JEDLOVÁ
– LEBDUŠKA Jan – 14. z 23 v kat.

18.8.2021

LOMCOVÁK
– ZELENKA Jára – 3. z 7 v kat. | #jdemsiprobednu

20.8.2021

TYGŘÍ LETNÍ CHALLENGE – FINÁLE
– SIKORA Michal – 3. z 10 v kat. | #jdemsiprobednu

21.8.2021

O-SEE CHALLENGE | REPORT
– STRNAD Petr – 3. z 5 v kat. | #jdemsiprobednu
– ZELENKA Jára – 2. z 19 v kat. | #jdemsiprobednu

MILADATLON | REPORT
– ZEMAN David – 1. z 5 v kat. | #jdemsiprobednu

22.8.2021

PEKLO SEVERU – XC HRÁDEK
– KUČERA Radek – DNF
– MANHART Kuba – 4. z 8 v kat.

28.8.2021

SAMAT TOUR
– LEBDUŠKA Jan – 13. z 20 v kat.

29.8.2021

BĚH PROSEČSKÝM HŘEBENEM
– ZEMAN David – 1. z 4 v kat. | #jdemsiprobednu

BĚH ZÁMECKÝM PARKEM
– LEBDUŠKA Jan – 9. z 10 v kat.

PEKLO SEVERU – OKRUHY POD JEHLOU | REPORT
– KUČERA Radek – 2. z 14 v kat. | #jdemsiprobednu

31.8.2021

SABZO – KROS OTAKARA PACHMANA
– ZELENKA Jára – 9. z 42 v kat.

2.9.2021

ČASOVKA MALINÍK ROAD & SKIROLL
– HOBRLANT Pavel – 15. z 15 v kat.
– LEBDUŠKA Jan – 14. z 15 v kat.

SABZO – BĚH MODŘANSKOU ROKLÍ
– ZELENKA Jára – 6. z 9 v kat.

4.9.2021

BĚH FARMA HVOZD
– LEBDUŠKA Jan – 17. z 25 v kat.

TOUR DE ZELEŇÁK (KLASIK)
– PEROUTKA Martin – 51. z 119 v kat.

TOUR DE ZELEŇÁK (MTB) | REPORT
– HOBRLANT Pavel – 4. z 40 v kat.

5.9.2021

LOKOMUŽ
– ZEMAN David – 1. z 8 v kat. | #jdemsiprobednu

TRIATLON HRÁDEK NAD NISOU – 0,1/7/1,5
– MANHART Kuba – 9. z 16 v kat.

TRIATLON HRÁDEK NAD NISOU – 0,5/19/5
– JAROŠOVÁ Jana – 10. z 14 v kat.
– MACHEK Ivo – 6. z 40 v kat.
– STRNAD Petr – 10. z 25 v kat.
– ZELENKA Jára – 7. z 40 v kat.

TRIATLON HRÁDEK NAD NISOU – 0,5/19/5 – ŠTAFETY
– HOBRLANTOVÁ Lucka – 6. z 6 v kat. (štafeta – Hobrlantová/Štruplová/Hobrlantová)
– JANEČEK Vašek – 7. z 7 v kat. (štafeta – Janeček/Strnádek/Janeček)
– STRNADOVÁ Bára – 4. z 6 v kat. (štafeta – Konářová/Strnadová)

8.9.2021

ČASOVKA MAŘENICE- CHATA LUŽ
– HOBRLANT Pavel – 11. z 14 v kat.
– LEBDUŠKA Jan – 10. z 14 v kat.

OLYMPIJSKÝ BĚH – 3 km
– JAROŠOVÁ Jana – 2. z 9 v kat. | #jdemsiprobednu

11.9.2021

MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ | REPORT
– MANHART Kuba – 15. z 23 v kat.
– STRNAD Petr – 6. z 9 v kat.
– ZEMAN David – 1. z 14 v kat. | #jdemsiprobednu

MALEVIL CUP – 100 km | REPORT
– PEROUTKA Martin – 62. z 85 v kat.
– ŠRAJER Petr – 63. z 85 v kat.
– ZELENKA Jára – 22. z 85 v kat.

MALEVIL CUP – 70 km | REPORT
– MACHEK Ivo – 7. z 40 v kat.

MALEVIL CUP – 50 km | REPORT
– ŠRŮTA Milan – 4. z 44 v kat.

MALEVIL CUP – 30 km | REPORT
– HOBRLANT Pavel – 6. z 38 v kat.
– LEBDUŠKA Jan – 4. z 38 v kat.