OKOLO 80 DUBŮ

ÚVOD | TRASY & PROPOZICE | ARCHIV ROČNÍKŮ | #okolo80dubu

Okolo 80 dubů je silniční závod, který vznikl v roce 2017. Závod je zasazen do příjemné krajiny mezi Grabštejnem, Václavicemi a Bílým Kostelem, nedaleko města Hrádek nad Nisou a Česko-Polsko-Německého Trojzemí.

Závod je pravidelně součástí Českolipského silničního poháru.

OKOLO 80 DUBŮ 2022

V letošním roce se na trati Okolo 80 dubů uskuteční dvě akce. První v pořadí bude vytrvalostní charitativní závod CFL ULTRADAY – OKOLO 80 DUBŮ, který pořádáme spolu s projektem CFL – Cycling for life. Kompletní výtěžek z této akce bude věnován nemocným cystickou fibrózou. Druhá akce bude časovka jednotlivců podobně jako v roce 2021, o které přineseme bližší informace v dohledné době.

CFL ULTRADAY – OKOLO 80 DUBŮ

Díky naší spolupráci s projektem CFL – Cycling for life došlo ke spojení virtuálního vytrvalostního závodu Okolo 80 dubů, který jsme pořádali v uplynulých dvou letech a tradiční vytrvalostní akce CFL Ultraday, která se konala na okruhu délkou přesahující 300 km.

Spojením těchto dvou akcí jsme Ultraday dostali na tradiční trať Dubů, kde jde o jedinou věc, ujet co nejvíce okruhů během dvanácti hodin. Soutěžit můžete jako jednotlivci nebo ve dvoučlenných štafetách. Tyto dvě kategorie nebudou děleny věkově či pohlavím, ostatně o umístění nám primárně nejde. I tak ale budou pro první tři v obou kategoriích připraveny věcné ceny a trofeje od partnerů a jednotlivec s nejvyšším počtem ujetých okruhů získá titul Pán z Dubů 2022 a speciální trofej. Všichni účastníci navíc dostanou účastnickou medaili.

Další informace najdete v sekci TRASY & PROPOZICE.

OKOLO 80 DUBŮ – ČASOVKA JEDNOTLIVCŮ

V zatím neurčeném termínu se na trati Dubů uskuteční časovka jednotlivců, která bude mít stejný formát jako v minulém roce. Bližší informace přineseme již brzy.

Další informace najdete v sekci TRASY & PROPOZICE. Propozice budeme postupně aktualizovat…

Jak se trénuje na Stravě v klubu OKOLO 80 DUBŮ:

Video z prvního ročníku z dílny Romana Sedláčka: